TULNUKATE EMALAEVAD RÜNDAVAD NOVEMBRIS 2012?

Olete märganud viimasel ajal õues tähti silmates, et teatud “tähed” tulevad ainult maale lähemale? Küll öeldakse nende kohta see ja too, kuid millega võib tegelikult tegu olla? Siin on SETI teadlastest ekspertide avalik uudis Teile!

Kolm hiiglaslikku emalaeva on siia poole teel! Teadlased ennustavad, et emalaevad jõuavad siia Novembris 2012.

Äraviidud inimesed räägivad WWN dokumentaalis, kuidas neile öeldi sellisest sõnumist. Vürtsi annab ka SETI ( Maavälise elu uurimiskeskus ), sest nende avalik teade oli: “Kolm hiiglaslikku kosmoselaeva on suunaga meie planeedi poole. Suurim nendest on 322km lai. Teised kaks on märksa väiksemad. Praegusel hetkel on objektid möödumas Jupiterist. Hinnates nende kiirust peaksid nad maale jõudma kuskil sügise paiku, sellel aastal.” ütles SETI uuringute ekspert John Malley.

Aasta tagasi maandusid kolm hiiglaslikku laeva Hiinas ja Indoneesias Novembris, aastal 2011. Need nimetati kui tulnukate laevad planeet Gootanilt. Nüüd on siis oodata kolme järgmist laeva selle aasta sügisel 2012.

Gootanite maandumisest 2011 aastal saate lugeda siit:

THE STORY ABOUT THE LANDING OF THE THREE SHIPS IN NOVEMBER 2011

THE GOOTANS ARE HERE

HAARP tuvastas uue Gootani kosmoselaeva. Alaskal asuv keskus oli loodud õppetöödeks, uurimaks paranormaalseid fenonoome ja virmalisi. Vastavalt SETI teadlastele võivad objektid olla kõrgeltarenenud “isendite” kosmoselaevad. Nad on nähtavad optilise teleskoobiga kohe kui nad jõuavad Marsi orbiiti – kusagil novembrikuus aastal 2012. USA valitsus on selle kohta aeg-ajalt informatsiooni andnud.

SETI teadlased on kulutanud 50 aastat, et jälgida kosmost. Dr. Malley ütles, et nad on veenvalt tõestanud, et me oleme lihtsalt uustulijad selles suures ja avastamata maailmas. Paljud usuvad, et on veel palju teisi tsivilatsioone kosmoses peale meie oma tsivilatsiooni.

Wikileaks avaldas hiljuti palju salastatud dokumente mis tõestasid, et NASA ja USA kõrged ametnikud on teadlikud kolmest kosmoselaevast ja teevad praegu sõjaplaane, et vajadusel vastu hakkata. Nad on varjanud teavet rahva eest aastakümneid. Wikileaks samuti kinnitab, et UFO juhtumid on viimase kolme kuu jooksul kõvasti kasvanud, mis tunnistab tulnukate saabumist. Need kolm emalaeva on ametlikud märgid algavaks “tulnukate” invasiooniks.

Dr. Malley ütles, et Hiina ametnik Mao Kan on uurinud rohkem kui üle 1,000 salajase NASA fotograafi, kus ei ole kujutletud mitte ainult inimeste jalajälgi kuu pinnal vaid lausa inimese korpust. Mõned luud olid korpusest kadunud. Inimese keha peab olema kuule jäetud mõne tulnuka kosmoselaeva poolt arvatavasti põhjusel, et nad tulevad hiljem sealt uusi proove võtma, kui vaja.

Dr. Ken Johnston, endine Kuu labaratooriumi Fotode-failide kontrollkeskuse juht NASA’s ütles, et USA astronaudid on leidnud ja pildistanud iidseid varemeid kohaliku päritoluga kuul. USA astronaudid on ka näinud suurt tundmatud mehhanismi kuul.

Johnston ja Mao Kan arvavad mõlemad, et kolm Gootani kosmoselaeva on teel meie planeedile. Eks aeg näitab, mis juhtub siiski.

http://hingemaailm.com/